Blog

on the road

Bezpieczny na drodze w razie wypadku …

27 listopada 2019

… czyli co zrobić aby inni nas widzieli?

Jakie „grzechy” kierowców doprowadzają najczęściej do wypadków na autostradzie? Każdy z nas wie doskonale – nadmierna prędkość, nadużywanie lewego pasa, brawura…

Niestety bardzo częstym problemem są wypadki będące następstwem innych kolizji drogowych – kierowcy oglądają co się stało, często nawet robią zdjęcia lub filmują kolizję, tracąc tym samym zdolność koncentracji, która właśnie wtedy jest bardziej niż zwykle konieczna.

W tym materiale zobaczycie jak prawidłowo zabezpieczone przez strażaków zdarzenie drogowe, na szczęście bez ofiar śmiertelnych, mogło zakończyć się tragicznie dla co najmniej kilku osób. Taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, dlatego tak ważny, oczywiście oprócz uważnej i ostrożnej jazdy, jest odpowiedni system ostrzegawczy. Wart zwrócić uwagę na nowość na polskim rynku – innowacyjny mobilny system informacji drogowej TACTIC, produkcji TTI PARTNERS, który już pojawił się na drogach woj. śląskiego i świętokrzyskiego.

Pełną informację na jego temat znajdziecie klikając TUTAJ – zobaczcie jego pełne możliwości. I nie wahajcie się kierować do nas pytań w tej sprawie – chętnie pomożemy i znajdziemy dla Was potrzebne informacje.

Bezpiecznej drogi… i pamiętajcie o zachowaniu ostrożności podczas jazdy!

wróć do wszystkich wpisów

VIATECO Sp. z o.o.

ul. Stalowa 17, 41-506 Chorzów Biuro - bud. 23
Magazyn / serwis - bud. 61

tel. +48 32 411 58 40, fax +48 32 601 20 09

email: email: viateco@viateco.eu