Blog

on the road

Światła ostrzegawcze

29 września 2020

Nadchodząca jesień stawia przed kierowcami nowe wyzwania- dni są coraz krótsze, jezdnie mokre i śliskie, poziom naszej koncentracji spada, a co za tym idzie- częściej zdarzają się stłuczki i wypadki. Warto pomyśleć już teraz jak zapewnić sobie i innym komfort na drodze. Największe wyzwanie czeka firmy zajmujące się  utrzymaniem dróg, wykonywaniem pomiarów lub służby zabezpieczające, które znają liczne zagrożenia związane ze staniem na poboczu mogą poprawić bezpieczeństwo swojego  używając sekwencyjnych świateł ostrzegawczych firmy Pi-Lit.

Dzięki różnym opcjom możemy precyzyjnie dopasować najwygodniejszą dla nas konfigurację.

Najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest zestaw 10-flarowy. Zapewnia poruszające się światło, a co za tym idzie skuteczniejsze ostrzeganie i prowadzenie kierunkowe na większej powierzchni.
Mniejszy i bardziej kompaktowy zestaw 6-flarowy jest skuteczny w ostrzeganiu i kierowaniu ruchem. Zaprojektowany został tak, aby zmieścić się w schowkach motocyklowych, gdzie przestrzeń jest ograniczona jest świetną opcją dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych.
Zestaw 4-flar jest najmniejszym dostępnym zestawem. Zaprojektowany z myślą o motocyklowym egzekwowaniu prawa, mały zestaw flar jest skutecznym urządzeniem ostrzegawczym, gdy przestrzeń jest bardzo ograniczona.

Inne zalety tego produktu?
SYSTEM AKUMULATOROWY
– 20+ godzin ciągłego świecenia, ładowanie wszystkich elementów jednocześnie (całkowity czas ładowania 6h).
– RDS™ (Rapid Deployment System) automatycznie włącza flarę po wyjęciu z obudowy.
– Wytrzymałość na zgniatanie.

– Duża widoczność.
– Walizka transportowa/ładowarka, wtyczka ładowarki samochodowej DC 12/24V, wtyczka ładowarki ściennej AC zapewniają mozliwość doładowania flar w każdej sytuacji.

Koniecznie zobaczcie flary w akcji:

wróć do wszystkich wpisów

VIATECO Sp. z o.o.

ul. Stalowa 17, 41-506 Chorzów Biuro - bud. 23
Magazyn / serwis - bud. 61

tel. +48 32 411 58 40, fax +48 32 601 20 09

email: email: viateco@viateco.eu